Overdekking De Uithof

De Gemeente Den Haag gaat onderzoeken of De Uithof, de ijsbaan in de stad, volledig overdekt kan worden.

Op dit moment is De Uithof slechts gedeeltelijk overdekt. De ijsbaan ligt onder een dak, maar het middenterrein is vrij.

Volgens Omroep West verwacht de Gemeente Den Haag dat een volledige overkapping de breedte- en topsport in de stad ten goede zal komen.

De Uithof bevond zich de afgelopen jaren nog in slecht weer, maar lijkt nu weer in een gezonde financiële situatie te verkeren. Goedlopende zomeractiviteiten en aangescherpt energieverbruik hebben de baan weer rendabel gemaakt.

Daarbij kreeg de ijsbaan afgelopen week 100.000 euro van de Gemeente voor de realisatie van maatschappelijke doelen. "De Uithof wordt weer omarmd als een belangrijke locatie voor de stad. Dat De Uithof in het rijtje is geplaatst met ADO en de nieuwe topsportlocatie in het Zuiderpark is de kers op de taart", stelt ijsbaandirecteur Eugène de la Croix tegenover Omroep West vast.