Uitslagen Clubkampioenschappen

Gisteren zijn de jaarlijkse clubkampioenschappen op de Uithof verreden. Dankzij een onvermoeibaar juryteam zijn ondanks de (bijna traditionele) problemen met de elektronische tijdwaarneming,  alle tijden van de ongeveer 100 deelnemers verwerkt. Uiteindelijk resteren er dan 2 overall kampioenen, Jerrie bij de heren en Ellemijn bij de dames. 

Alle tijden zijn terug te vinden op de site van het Gewest, via deze link

https://inschrijven.schaatsen.nl/#/wedstrijden

 

De klassementen per leeftijdscategorie worden nog opgemaakt. De bekers woorden besteld en de prijsuitreikingen staan al gepland. Voor de jeugdschaatsers op zaterdag 2 April vanaf 15:30 uur tijdens de seizoensafsluiting rond de Tinteltent. Voor de ouderen op vrijdag 15 April vanaf 20:00 uur op de clubavond in de Tinteltent. Daar zal ook het eindklassement van de ploegenachtervolging bekend gemaakt worden. Maar voor die tijd moeten eerst nog wat leeftijden gecheckt worden ivm de bonificaties.

uitslagen clubkampioenschap IJVP