Niels Overvoorde boekt overwinning

Na 5 tweede plaatsen heeft Niels eindelijk een overwinning behaald in het 6-banen toernooi. In een snelle wedstrijd (gem rondetijd 32.5) over 50 ronden ontstond er al na een paar ronden een kopgroep

bestaande uit de beste rijders van het peloton. Na ronden lang 29 ers en later 30 ers werd uiteindelijk het peloton gedubbeld. Omdat er nog een groep in aantocht was zette de kopgroep zich al snel op kop van het peloton om deze rijders niet bij te laten komen. Zo’n 12 ronden voor het eind reed Niels met medekoploper Cas van Trierum weg uit het peloton. In de sprint bleef Niels zijn medevluchter voor en boekte zo dus zijn eerste overwinning.

In het spoor van Niels werd Rienk 16e en Jerrie 23e. In het algemeen klassement staat Niels 2e.

Zondag is de finalewedstrijd in Rotterdam Niels zal daarbij niet aanwezig zijn omdat hij meedoet aan de landelijke selectiewedstrijd in Utrecht.