Actuele voorraad IJVP-kleding.

De helft van het schaatsseizoen zit er op. De spullen uit het kerstpakket waar je niets aan had zijn inmiddels verkocht op marktplaats, de eindejaarsbonus is misschien binnen of je hebt een bijdrage van opa en oma gekregen.

Een goed moment om nu schaatskleding te vervangen of uit te breiden en wie weet wel cadeau te doen aan je beste trainingsmaat. Er is nog veel keuze in marathonpakken en ritsbroeken. En natuurlijke super lekkere mutsen voor slecht 14 euro.

We hebben ook nog uitstekende fietskleding op voorraad. Ook nu zijn er nog dagen dat je gewoon in korte broek en korte mouwen kunt fietsen. In de bijlage vind je de volledige voorraad van de IJVP clubkleding.

Zit er niets bij van je maat dan is de eerste en enige bestelronde in juni 2016.

Voor informatie en bestellingen kan je een E-mail sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.