As zondagavond gewestelijk kampioenschap marathon

We hebben inmiddels heel wat leden die actief zijn in de marathon, en een aantal rijders zijn as zondagavond te bewonderen in het ZHK marathon. Succesvolle noteringen waren er al voor Roel, Bram en Leon bij de junioren op De Uithof. Er rijden diverse masters in de mastercompetitie op de Uithof. Jerrie, Rienk en Kurt reden al top tien klasseringen in het 6-banen toernooi. En Inge (dames top divisie) en Niels (beloften competitie) laten zich inmiddels op landelijk niveau zien met hele mooie uitslagen.

Het zou natuurlijk mooi als u deze schaatsers zondagavond in actie ziet. Eerst Run-Bike-Run, ’s middags rust en in de avond onze talenten aanmoedigen.

Onderstaand het programma:

17:30 Gewestelijk Kampioenschap Den Haag

Startgroep Pupillen Meisjes - 6 ronden

  • Pupillen Meisjes

Startgroep Pupillen Jongens - 8 ronden

  • Pupillen Jongens

Startgroep Meisjes Junioren - 15 ronden

  • Junioren C
  • Junioren B

Startgroep Jongens Junioren - 20 ronden

  • Junioren C
  • Junioren B

Startgroep Dames - 30 ronden

  • Dames D1/D2/D3/Top Divisie

Startgroep Heren - 60 ronden

  • Heren C1/C2/C3/Beloften/Top Divisie

Startgroep Masters - 50 ronden

  • Heren Masters M1/M2/M3